Location Козин, Київська обл.
Logo 096 456 76 87 Menu

Унікальне поєднання екологічно чистої зони, охоронюваної території, лісового ландшафту, автономних комунікацій, піщаних пляжів в респектабельному передмісті Києва.

Торгова галерея
Торгова галерея
Школа, дитячий садок
Школа, дитячий садок
Спорткомплекс
Спорткомплекс
Яхт клуб
Яхт клуб
Про проект
Про проект

Клубне містечко Only – це вишукана нерухомість класу «еліт» у статусному селищі Козин під Києвом, одній з найвідоміших локацій славнозвісної Конча-Заспи. Проект, що створюється на величезній території в 47 гектар, передбачає будівництво 125 сучасних вілл для найвимогливіших резидентів. Розташовані в зеленій зоні між величним Дніпром і річкою Козинка, вони стануть місцем, в якому кожен знайде внутрішню гармонію.

Варіативність
Варіативність

На вибір майбутніх мешканців представлені 12 типів вілл – всі з власним характером і особливостями. Одно- та двоповерхові, зі стелями від трьох до семи метрів, площею від 316 до 1007 м2 – тут без зусиль можна підібрати собі варіант, що найбільше підходить. В кожній віллі від трьох до п'яти спалень, від чотирьох до дев'яти санвузлів і від двох до шести гардеробних, а також паркомісць в гаражі. Крім того, перед усіма будинками з'являться гостьові парковки, а один з варіантів передбачає ще й спа-зону.

Різні типи вілл відрізняються не тільки архітектурою, але й варіантами оформлення фасадів: листовий метал, декоративна штукатурка, натуральний камінь, клінкерна цегла, дерево. У більшості будинків також передбачені каміни і тераси площею від 1500 до 4000 м2.

Технологічність
Технологічність

Нерухомість в Only можна підібрати як з повним оздобленням, так і без. Додатково доступна можливість встановлення системи «розумний будинок». Крім того, резиденти самі зможуть вибрати варіанти наповнення прибудинкової території та замовити повний спектр послуг з догляду за нею: додати басейн, барбекю-зону тощо.

Будинки будуються за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін керамоблоком і повнотілою червоною цеглою, а також комплексно утепляються мінеральною ватою. Віконні системи встановлюються алюмінієві європейського виробника Reynaers.