Location Козин, Київська обл.
Logo 096 456 76 87 Menu
Внутрішня інфраструктура

Ексклюзивне клубне містечко

12 типів котеджів, спроектованих талановитими архітекторами зі стильними та функціональними дизайнами інтер'єрів. Екологічно чиста, охоронювана територія з повністю автономними комунікаціями. Котеджі мають барбекю-зони та окремі виходи до берега річки з чистим, піщаним пляжем.

Все необхідне завжди поруч

Крім житлового простору, на території Only створять і всі необхідні для комфортного життя об'єкти, які доповнять багату інфраструктуру Козина. Тут відкриється школа, спортивні зали, магазини і сервіси, кафе і ресторани. З'являться дитячі майданчики, велодоріжки, пляжна зона з прямим виходом до води і причалами. У планах також відкриття яхт-клубу з зоною зберігання суден.

Спокій та безпека

Завдяки автоматизованій системі контролю доступу спокій резидентів клубного містечка ніщо не потривожить. А за безпеку території відповідатиме професійна служба охорони та цілодобова система відеоспостереження.

Зовнішня інфраструктура
Життя серед природи
Життя серед природи

Конча-Заспа – це особливе столичне передмістя, де незайманий сосновий ліс та зелені галявини сусідують з величним Дніпром, річкою Козинкою та численними природними озерами. Водночас, поряд проходить Столичне шосе, яким швидко та зручно діставатися центра Києва.

 

Багате оточення Козина
Багате оточення Козина

Селище Козин добре відоме своєю престижністю. Окрім житлового простору, в ньому є мережеві супермаркети та ринок, сімейна амбулаторія та комерційні клініки, працюють кілька дитсадків, комунальна та приватна школи. Цікаве дозвілля мешканцям також пропонують гольф-клуб і яхт-центр.

Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя

Море зелені та близькість води забезпечують не лише чудовий краєвид, а й позитивно позначаються на здоров’ї людини. Водойми забезпечують зволоження повітря та відкривають нові можливості: пляжний відпочинок та сонячні ванни, водний спорт і прогулянки на воді, риболовля і зимнє катання на ковзанах.